Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Powered by sorin14 Copyright © 2010 All rights reserved
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
-_-MultyplayER-_-




Mesaje : 7
Rep Points : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 2010-06-19

VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) Empty
PostSubject: VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)   VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) EmptyThu Jul 22, 2010 7:52 pm

deci sunt_-_MultyplayER_-_ si am avut admin pana astazi ..... sorin mia zis ca o sa ma puna la ''/admins'' dar a aparut problema aia cu imunitatea la playery ..... si azi cand sa facut serveru eu nu mai aveam admin ...... va rog sami rasp dc?

CU RESPECT
_-_MultyplayER_-_
Back to top Go down
Clatita Furioasa




Mesaje : 13
Rep Points : 19
Reputatie : 0
Data de inscriere : 2010-06-03
Varsta : 37
Localizare : Brasov

VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) Empty
PostSubject: Re: VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)   VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) EmptyFri Jul 30, 2010 12:13 am

Nu stiu ce s-a intamplat cu adminul tau, dar ieri cand am intrat pe server mergeau toate comenzile. Nici un player nu avea imunitate. Am scris "/top15" si mi-a afisat topul vechi...cu popa pe locul 1... Acum iar este inchis server-ul. Chiar nu stiu ce se intampla, si nici de sorin nu am mai auzit nimic.
Back to top Go down
Dmg
Admin
Dmg


Mesaje : 8
Rep Points : 13
Reputatie : 3
Data de inscriere : 2010-06-14

VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) Empty
PostSubject: Re: VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)   VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) EmptyTue Aug 03, 2010 4:02 pm

deci, sorin nu mai e ownerul . noul owner este Dark Angel. am vb cu el ceva timp in urma si am reusit sa facem sv sa mearga din nou. top15 este vechi pt ca a fost pus dupa un back up .sv este momentan inchis pt ca calc cu sv este inchis ceea ce inseamna ca owneru e in concediu plecat si nu este la calc ca sa deschia sv zilnic.
Back to top Go down
Sponsored content





VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) Empty
PostSubject: Re: VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)   VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN) Empty

Back to top Go down
 
VA ROG FRUMOS CITITI SI RASPUNDETI !!!! (MAI ALES SORIN)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Primul Post [CITITI]
» Conditii de acordate a adminelor !!! Cititi ! IMPORTANT !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Prima categorie :: Cereri de Admin-
Jump to: